جنکو در یک نگاه


ما سیستم کامل «مدیریت هوشمند موتورسیکلت»
را برای موتورسیلکت سازان داخلی و خارجی تامین و ضمانت می کنیم.جنکو همچنین ناوگان موتورسیکلت های کاربراتوری کم کار کرده شهرهای آلوده را به سفارش بخش دولتی یا عمومی با حذف کاربراتور و جایگزینی سیستم جدید، به موتورسیکلت انژکتوری تبدیل می کند.

 

  • حوزه فعالیت : طراحی و تامین کالا و خدمات وسایل نقلیه پاک و تولید برق پراکنده
  • سهامداران :سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران ، گروه ایران خودرو ، گروه سایپا و شرکت انرژی نوین

10

نفر


تعداد کارکنان
100

میلیارد ریال


سرمایه ثبتی شرکت
1388

تاسیس


سال تاسیس

عبدالحسین فضل الهی

رئیس هیئت مدیره


بهزاد دهقان مرد

عضو هیئت مدیره


نادر زندی

عضو هیئت مدیره


ابراهیم حاتم زاده عربی

عضو هیئت مدیره


حسین ایزانلو

مدیر عاملمشتریان


سیستم انژکتوری این شرکت در حجم انجین های مختلف از 125 سی سی تا 250 سی سی بر روی انواع مدل سی جی، ویو، تریل و وسپا، توسط موتورسیکلت سازان خریداری و روانه بازار شده است.
همچنین شهرداری تهران سیستم انژکتوری این شرکت را بر روی موتورسیکلت های کاربراتوری در حال تردد شهر تهران نصب کرده است.


سرگذشت و تاریخچه


شرکت گسترش انرژی نوین در سال 1388 با سرمایه گذاری مشترک سازمان گسترش، شرکت انرژی نوین، تام ایران خودرو و شرکت توسعه مهندسی سایپا به منظور سرمایه گذاری بر روی تولید برق پراکنده تشکیل شد و در همین راستا تفاهم نامه ای با شرکت توانیر برای سرمایه گذاری تولید 1000 مگاوات برق با شرکت مذکور عقد کرد.

به دلیل عقب نشینی تدریجی وزارت نیرو از سیاست توسعه تولید برق پراکنده و عدم بسترسازی طرح تولید ده هزار مگاوات برق پراکنده که قبلا وعده داده بودند، شرکت گسترش انرژی نوین از سال 1394 حوزه کسب و کار خود را به سمت فناوری های جدید خودرو و موتورسیکلت تغییر داد. در حال حاضر شرکت گسترش انرژی نوین مالک یک مولد برق با ظرفیت 1.2 مگاوات از نوع گازسوز ساخت دویتس است که در محل نیروگاه طرشت نصب شده و از بهمن 1395 به شبکه برق سراسری متصل شده است. این شرکت قرارداد ده ساله فروش برق تا پایان سال 1406 با شرکت بازار برق تهران منعقد کرده و کلیه مجوزهای فروش برق تا ظرفیت 5.5 مگاوات را اخذ کرده است. کارکنان این شرکت تجربه زیادی در نصب، راه اندازی و بهره برداری مولد های مقیاس کوچک داشته لذا این شرکت آماده جذب سرمایه گذاری جهت مشارکت در تولید برق به ظرفیت حدود4 مگاوات می باشد.